Kullanım Şartları

Bu sayfada otohocam.com sitesini kullanmak için gerekli bilgiler yer almaktadır. otohocam.com sitesini ziyaret eden her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılacağından dikkatlice okunması gereklidir.


KULLANIM ŞARTLARI VE YASAL UYARILAR

1)- Bu siteye giriş https://www.otohocam.com adresinde sağlanmaktadır. Bu siteye erişmekle ve kullanmakla aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

otohocam.com içerisinde yer alan her türlü içerik (fotoğraf, yazı) daha önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. 

2)- otohocam.com sitesinde bulunan her türlü içerik sadece yazarın düşüncülerini belirtmektedir. Bu sebeple doğruluk ve kesinliği tam değildir. Bu sebeple içeriklerde belirtilen bilgileri uygulamaktan doğacak sorumluluklar kabul edilmez. Olası zararlarda otohocam.com sitesi sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan bilgileri doğru kabul etmek tamamen kullanıcının insiyatifinde olup, otohocam.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

3)- otohocam.com sitesinde bulunan her türlü içerik tamamen otohocam.com sitesi editörleri tarafından oluşturulmuştur. Bu sebeple bir yazının tamamen kopyalanarak herhangi bir yayın aracında kullanılması yasaktır. Yazının başından itibaren 10 cümlelik kısmı ilgili sayfada bağlantı vererek veya (otohocam.com) ana sayfasına link vermek suretiyle izinsiz kullanılabilir.

4)- otohocam.com sitesinin amaçları "hakkımızda" sayfasında belirtilmiştir. Bu sözleşmesi okuduğunuzda "hakkımızda" sayfasını da okuduğunuz kabul edilmektedir.

5)-  otohocam.com sitesinde bulunan içeriklerde "telif" hakkı ihlali olduğunu düşünen kullanıcı, ziyaretçi ve taraflar "iletişim"  sayfasında detaylı bilgilerle birlikte başvurabilir. Gerekli incelemeler sonucunda en geç 15 gün içerisinde gerekli işlemler yapılarak ilgiliye kendi verdiği iletişim bilgileriyle dönüş yapılır. İlginin verdiği iletişim bilgisi doğru kabul edilmektedir.

6)- otohocam.com sitesinde içeriklerin altına yorum yapılabilmektedir. Bu yorumlar tamamen kişinin kendi görüşlerini yansıtmaktadır. otohocam.com, yorumlardan dolayı hiçbir yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlar her ne kadar onaya tabi olsalar da yayınlanan yorumlardan otohocam.com sorumlu tutulamaz.